Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
07-11-2017 00:00:00

Doğanay; “Bir gün değil her gün halk günü”

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, temposuyla parmak ısırtıyor. Göreve geldiği ilk günden bu yana günlük mesaisinin hemen hemen tamamını İl Teşkilatında geçiren Doğanay, özellikle partiye gelen her vatandaşla bire bir görüşerek, Boluluların dertlerini ve taleplerini dinliyor.

Sorumluluğunun farkında olduğunu söyleyen AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, bir yandan yeni hizmet binasının inşaat çalışmaları, bir yandan teşkilat çalışmaları bir yandan da Bolulularla bir araya gelerek günün her saatinde Parti ve Bolu’ya hizmet için zamanla yarışıyor.

Göreve geldiği ilk günden bu yana özellikle Bolu Halkına partinin kapılarının açık olması noktasında büyük bir özen gösterdiğini söyleyen Doğanay, bu amaçla Parti’nin kapısının her sabah 8.30’da açılarak akşam ise gece geç saatlere kadar partide görevli bulundurduğunu belirtti.

Yoğun temposu içerisinde özellikle partiye gelen her vatandaşla tek tek görüşme yapmasıyla dikkat çeken Doğanay; “Bizler AK Parti kadroları olarak nereden geldiğimizi ve buralarda bulunuş nedenimizi çok iyi bilmekteyiz. Sonuçta bizler de halktan birer bireyiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın teveccühü ile İl Başkanı olarak bu makamda oturuyoruz. Allah şahsıma böyle bir onur bahşetti. Ne kadar şükür etsem azdır. Ben de bu sorumluluk ve bilinç içinde İl Başkanlığını işgal eden bir İl Başkanı olmamaya, görevimi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyorum. Bizim Partimizin temelinde insan vardır. Halkını kucaklamayan, ondan güç almayan hiç bir siyasi hareket de başarılı olamaz. Zaten AK Parti’nin 16 yıllık başarı hikayesinin özeti de budur aslında. Ben de elimden geldiğince, vakit yaratarak Bolulu hemşerilerimizle gerek partide gerekse de sosyal hayatın içinde bir arada olmaya özen gösteriyorum. Eğer bir vatandaşımız Partiye benimle görüşemeye gelirse o an için ben orada olmasam bile arkadaşlarım not alır, mutlaka o vatandaşımız aranır ve bir araya geliriz. Bu yüzden de ben Halk Günleri adı altında yapılan uygulamaya da sıcak bakmıyorum. Bolu İl Başkanlığı olarak bir gün değil, her gün halk günü anlayışıyla hizmet vermeye çalışıyoruz. Ve özellikle de her vatandaşımızla bire bir görüşme yapıyorum. Onları tek tek dinleyerek, yardımcı olmaya çalışıyorum. Zaten telefon numaram da Bolu’da hemen hemen herkeste mevcuttur. Bilmeyenler için de tekrar söylüyorum, telefon numaram 0 553 543 70 22’dir ve tek hat kullanırım. Bana hemşerilerim günün istedikleri her saatinde buradan ulaşabilirler. Bizler sadece halk günü veya belirli günlerde halkımız ile bir araya gelen bir anlayışa karşıyız. Dün olduğu gibi bu gün de yarın da Bolu’yu halkımızla birlikte yöneteceğiz. Onların sorunlarına, isteklerine hiç bir zaman kulaklarımızı tıkamayacağız. Çünkü AK Parti kadroları olarak biz Halkımızın hizmetkarıyız” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.