Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
18-01-2017 00:00:00

AK Partili Başkanlar yardımları elleriyle teslim ettiler

Önceki gün ilimizden dualarla yolcu edilen AK Parti İl Başkanlığının yardım tırı Hatay ilimizin Suriye sınırındaki Reyhanlı ilçesinde bulunan Kızılay Yardım Deposuna teslim edildi. AK Parti İl Kadın Kolları ve AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen “Halep Yalnız Değil” sloganıyla yola çıkan yardım tırına eşlik eden; AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kazım Konak Suriye sınırındaki Reyhanlı ilçesine gittiler.

Reyhanlı‘da AK Parti Reyhanlı ilçe Başkanı Musa Yüksekgönül, Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, AK Parti Reyhanlı Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt ve ilçedeki partililerce karşılanan Doğanay ve beraberindekiler, Reyhanlı‘da Suriye sınırının sıfır noktasında bulunan Kızılay Yardım Deposu'na gittiler.

Bolu'dan gelen yardım tırını burada Reyhanlı Kızılay Şube Başkanı Ahmet Horoz'a teslim eden Doğanay ve AK Partili Başkanlar, yardım tırındaki malzemelerin de boşaltılmasına yardım ettiler.

Yardım tırının teslimi sonrası açıklama yaparak Bolululara teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Buraları biz hep televizyondan izliyorduk. Yorum yaparken de basından gördüklerimizle yorum yapıyorduk. Ama şunu söylemeliyim; herkesin buralara gelip görmesi gerekiyor. Buradaki insanımızın o güzel kalbini, sıcak yüreklerini görerek, onlarla kucaklaşmamış gerekli. Şunu belirtmeliyim ki biz işin kolay tarafındayız. Biz sadece yardımları oradan toplayıp buraya getiriyoruz ama esas iş burada başlıyor. Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması, doğru noktalara teslimi gibi bir ağır sorumluluğu burada gönüllü görev yapan arkadaşlarımızdadır. Bu sorumlulukta emeği geçen tüm insanımıza teşekkür etmek istiyorum. Suriyeli kardeşlerimiz sınır kapısından geçtikleri anda ilk kalplerini, gönüllerini açan Reyhanlıdaki insanımız. Onlara en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. Kendilerin Allah razı olsun. Biz Millet olarak Suriye savaşı başladığından beri oradaki soydaşlarımızı, Müslüman kardeşlerimize sahip çıkıyoruz. Muhacirine ensar olan bir milletiz. Geçmişte de böyleydi, bugün de böyle inşallah yarın da böyle olmaya devam edecek. Bunun için Biz, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Liderimizin de belirttiği gibi mazlumların yanında olmaya, dünya mazlumlarının ümidi olmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Bolu'dan çıkan her yardım tırının da bundan sonraki durağının Reyhanlı olması için biz öncülük edeceğiz. Bu yardım tırını dolduran Bolulu hemşerilerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz. Bu tırın dolmasını sağlayan İl Kadın Kolları Başkanım Arzu Aydın ve İl Gençlik Kolları Başkanım Taha Furkan Sönmezel nezdinde tüm Kadın ve Gençlik Kollarıma, İl Yönetim Kurulu Üyelerime, Belediye Başkanlarıma, Belediye Meclis Üyelerime, İl Genel Meclis Başkanım ve Üyelerine ve tüm partililerime de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Emanetlerini bizzat kendi ellerimizle yerine ulaştırdık” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.