Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
26-10-2017 00:00:00

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Taşkestimize hayırlı olsun”

Taşkesti Beldesi Belediye Başkan Vekilliği için seçim maddesiyle toplanan Taşkesti Belediye Meclisi’nde Başkan Vekilliği için oylama yapıldı. Başkan Vekili adayı AK Parti Meclis Üyesi Efrayim Özdemir 5 oy alırken, MHP’nin adayı Nuri Egül de 4 oy aldı. Bu sonuca göre Taşkesti Belediye Başkan Vekili olarak AK Parti Meclis Üyesi Efrayim Özdemir seçildi.

Taşkesti Belediye Başkan Vekilliği seçimi süreci ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay yaptığı açıklamada; “Bir haftadır gerek Taşkesti AK Parti Meclis Üyelerimizle, gerek Belde Başkanımız Yusuf Mintaş Beyle, gerek Mudurnu İlçe Başkanımız Rıdvan Sevinç Beyle Bolu özelinde yapmış olduğumuz istişareler yaptık. Son olarak da Genel Merkezimizde; Genel Başkan Yardımcımız ve Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Erol Kaya, Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız Sayın Mustafa Ataş, Yerel Yönetimler Bölge Sorumlularımız İstanbul Milletvekilimiz Sayın Hulusi Şentürk ve de Kocaeli Milletvekilimiz Sayın İlyas Şeker’in de katılımıyla yapmış olduğumuz toplantılar sonucunda Taşkesti Belediye Meclis Üyelerimiz içerisinden Efrayim Özdemir’in Taşkesti Belediye Başkan Vekilliği aday adaylığı noktasında karar varıldı. Bugün de Taşkesti Belediyesi Meclisi tek gündem maddesi ile 1. Başkan Vekili Mehmet Çahan başkanlığında Belediye Başkan Vekili belirlenmesi için toplandı. Biz de Yönetimler Bölge Sorumlumuz İstanbul Milletvekilimiz Sayın Hulusi Şentürk ile birlikte Taşkesti’ye geldik. Bizim AK Parti olarak Taşkesti’de 5 Meclis Üyemiz var. Muhalefetin ise MHP’li olduklarını söyleyen 3, bir de CHP’den Meclis Üyesi bulunuyor. Yapılan oylamalarda AK Partili Meclis Üyelerimiz 5’te 5 oy vererek, bugün itibariyle Taşkesti Belediye Başkan Vekili olarak Efrayim Özdemir’i seçtiler. Mudurnu İlçe Başkanımız, Belde Başkanımız, teşkilatlarımız ve Meclis Üyelerimizden güç alacağı bu görevi, emaneti kendisine teslim ettik. Taşkestimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim kendisine güç kuvvet versin” dedi.

Seçimler sonrası Taşkesti Belediye Başkan Vekili olan Efrayim Özdemir ise; “İl Başkanıma, İlçe Başkanıma, Belde Başkanıma ve Belediye Meclisi Üyesi arkadaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bana bir sorumluluk yüklenmiştir ve sorumluluğumun farkındayım. Teşkilatımızla, muhalefetimizle ve Taşkestililerle birlikte beldemize güzel hizmet yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.