Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
31-10-2017 00:00:00

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Belediyecilikte iddialıyız”

AK Partili Belediye Başkanları ile her ay düzenli olarak yapılan Belediye Başkanları toplantısı Dörtdivan'da gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay'ın başkanlığında yapılan toplantıya; Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli, Taşkesti Belediye Başkanı Efrayim Özdemir, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Taşkesti Belde Başkanı Yusuf Mintaş, İl Genel Meclisi Üyesi Dursun Fidan katılırken toplantıya Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu ev sahipliği yaptı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu; “Bu ayki AK Partili Belediye Başkanları toplantımızda sizleri Dörtdivan'da ağırlamaktan son derece mutluyuz. Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz toplantıda sizlere 2017 yılı iş programında yapacağımızı belirttiğimiz işlerden hangi çalışmaları gerçekleştirdiğimizi ve bitmeyen çalışmalarımızın da hangi aşamada olduğunu bir sunumla bilgilendireceğiz. Ayrıca Sayın İl Başkanımız ve Sayın Bolu Belediye Başkanımızdan çalışmalarımızla ilgili yardım ve taleplerimiz olacak. Bugüne kadar Dörtdivan'ımıza gerek İl Başkanımız, gerek Bolu Belediye Başkanımız, gerek İl Genel Meclisi Başkanımız ve gerekse de diğer Belediye Başkanlarımızın verdiği desteklerden dolayı şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bolu'nun uzun yıllardır yaptığı AK Partili Belediye Başkanları toplantısını gerçekleştirdiğini ve bu toplantıları önemsediklerini belirten AK Parti Nurettin Doğanay ise konuşmasında; “Biz AK Parti Ailesi olarak, AK Partili Belediye Başkanlarımızla birlikte ayrıca İl Genel Meclisi Başkanımızın da katıldığı değerlendirme ve istişare toplantısını her ay bir ilçemizde gerçekleştiriyoruz. Bu ayki toplantımızı Dörtdivan'da yaparken kısmet olursa bir sonraki toplantımızı da Taşkesti'de gerçekleştireceğiz. Hangi ilçemizde bu toplantıyı yapıyorsak; o gün masaya o ilçede bugüne kadar yaptığımız çalışmaları ve bundan sonra yapılacak çalışmaları yatırıyoruz. Bir bütünlük içerisinde Belediyelerimizin birbirine yardımını bu toplantılarda koordine ediyoruz. Dörtdivan'da özellikle bugün doğalgaz ve D-100 karayolundan ilçeye açılan direkt bağlantı yolu öncelik gündemimiz olacak. Bolu'da Belediyecilik noktasında iddialıyız. Sürekli diyalog ve yardımlaşma içerisinde Bolu Halkına hak ettikleri hizmetleri en iyi şekilde vermek için gayret ediyoruz. Milletvekillerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız ve İl Genel Meclisimiz ile Bolu'yu şantiyeye çevirdik. Dönem bittiğinde AK Partili Belediyelerimizin, seçim vaatlerin yazılı olan hizmetleri Bolu Halkının hizmetine sunmuş olduğunu herkes görecek. Burada alınan kararların Bolu'muza ve Dörtdivan'ımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.