• AK Partili Başkanlar yardımları elleriyle teslim ettiler

  *AK Parti İl Başkanlığınca Suriyeli kardeşlerimiz için Bolu'dan yola çıkan yardım tırını; AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kazım Konak Suriye sınırındaki Reyhanlı ilçemizde bulunan Kızılay deposuna giderek, teslim ettiler. *AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Biz, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Liderimizin de belirttiği gibi mazlumların yanında olmaya, dünya mazlumlarının ümidi olmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Bu yardım tırını dolduran Bolulu hemşerilerimize sonsuz teşekkürler ediyoruz. Emanetlerini bizzat kendi ellerimizle yerine ulaştırdık" dedi.
  Türkçe
 • Arzu Başkan anne şefkatiyle yetimleri ısıttı

  AK Parti İl Kadın Kollarınca başlatılan "Atkı, bere, eldiven örüyoruz Polisimize, askerimize gönderiyoruz" kampanyasınca Bolulu Hanımlarca örülen eldiven, atkı ve bereleri Suriye sınırında görev yapan polis ve askere vermek için Reyhanlı'ya götüren AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Suriyeli yetim çocukların soğukta üşüyen ellerini görünce onlara hediye etti.
  Türkçe
 • Doğanay; “CHP halktan kaçamayacak”

  Halkın iradesinin ve sesinin en güçlü karşılık bulduğu TBMM'ni çalıştırmamak adına demokratik ülkelerde yaşanmaması gerek her türlü rezilliğe CHP'nin imza attığını söyleyen AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "CHP'nin tüm anti demokratik engellemelerine karşılık Anayasa değişikliği Meclisimizden geçiyor. Çok uğraştılar ama sandık halkın önüne gelecek ve CHP bu sefer tarihi bir hezimet yaşayacak. CHP halktan kaçamayacak" dedi.
  Türkçe
 • AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı MelihDemirci; “CHP’li vekilleri görünce Atatürk’ün Gençliğe

  Anayasa'da yapılacak olan 18 maddenin değişikliği için TBMM'de süren görüşmelerde yaşanan olayları değerlendiren AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Melih Demirci; "Halka söyleyecek sözü olmayanlar, bugün zorbalığa başvuruyorlar. Dün akşam CHP'li vekillerin hallerini görünce aklıma direkt Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi aklıma geldi. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar, nereden emir alırlarsa alsınlar bu milletin dediği olacaktır" dedi.
  Türkçe
 • AK Parti Sosyal Politikalar Başkanı Hasan Kanca; “Hayatı paylaşmak için engel yok”

  7-14 Ocak tarihleri arasında kutlanan "Beyaz Baston Körler haftası" nedeniyle bir basın açıklaması yayınlayan AK Parti Sosyal Politikalar Başkanı Hasan Kanca; " Engelli olmak hiç kimsenin kendi tercihiyle seçtiği bir durum değildir. Yani klasik deyimle hepimiz birer engelli adayıyız" dedi.
  Türkçe
 • Doğanay 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü‘nü kutladı

  Türkçe
 • Gar, gış, gıyamet olsa da AK Parti hep sahada

  AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve beraberindeki kalabalık partili grubu, 7 Ocak Cumartesi günü yağan şiddetli kara rağmen Gerede'de ilçe pazaryerini gezerek, halkla bir araya geldiler. Gerede'de esnaf ve vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılaşan Doğanay; "Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın sizlere selamını getirmek için geldik. Kar da yağsa biz hep sahadayız, sizlerin yanındayız" dedi.
  Türkçe