• Gar, gış, gıyamet olsa da AK Parti hep sahada

  Türkçe
 • AK Parti Gerede’de buluştu

  AK Parti 64'ncü İl Danışma Meclisi, çok sayıda partili ve vatandaşın katılımıyla Gerede ilçesinde gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • AK Kadınlardan örnek proje; “Atkı, bere, eldiven örüyoruz Asker ve Polisimize gönderiyoruz”

  *AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığınca ülkemizde birlik ve beraberliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde örnek bir proje başlatıldı. AK Partili Kadınlar; ördükleri atkı, bere ve eldivenleri Doğu ve Güneydoğuda bu zor kış şartlarında ülke savunmasında görev yapan asker ve polislerimize hediye edecekler. *AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın; "Biliriz ki ana duası makbul duadır. Biz her ilmekte; Allah korusun, düşmana fırsat vermesin diye dua ederek atkı, bere ve eldivenlerimizi asker ve polisimiz için örelim ve diliyelim. Rabbim dualarımızı kabul eylesin ve ördüklerimiz evlatlarımıza zırh olsun, kalkan olsun inşallah" dedi.
  Türkçe
 • Doğanay; “159 genç çiftçi desteklendi”

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca 2016 yılında uygulanmaya başlanılan Genç Çiftçi Projesinin 2018 yılına kadar süreceğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "2016 yılı için ilimize ayrılan 4 milyon 770 bin TL bütçeye göre 159 kişi projeden yararlanmaya hak kazanmıştır. Bu projelerden 101 adedi büyükbaş hayvan yetiştiriciliği, 19 adedi küçükbaş hayvan yetiştiriciliği, 39 adedi de bitkisel üretim konulu projelerden oluşmuştur. İktidarımız döneminde çiftçimize verilen destek her yıl artarak devam edecek" dedi.
  Türkçe
 • Doğanay; “Bu oyuna gelmeyeceğiz”

  * 2017 yılının ilk saatlerinde yaşanan terör saldırısını kınadığını ve lanetlediğini belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Ülkemizin zenginliği olan farklılıklarımızı hedef alarak terör olayları ile ülkemizde kaos ortamı yaratılmaya çalışılıyor. Uyanık olmamız gerekiyor. Bu oyuna gelmeyeceğiz" dedi.
  Türkçe
 • Doğanay’dan Müftü Turan’a veda ziyareti

  AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; Bolu'da buzun yıllar başarı ile görev yapan ve Bolu Halkının sevgisini kazanan Bolu Müftümüz İzani Turan'a, Bursa'ya tayini çıkması nedeniyle veda ziyaretinde bulundu.
  Türkçe
 • YILBAŞINDA ÇALIŞANLARI UNUTMADILAR

  Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Ak Parti İl Teşkilatı, yılbaşı nedeniyle Emniyet mensupları başta olmak üzere, karakollar, hastane acil servisleri, itfaiye teşkilatında görevi başında olanları ziyaret ettiler.
  Türkçe