• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET EKER

  Merkez

  BOLU İMAM HATİP LİSESİ MEZUNUYUM . DAHA SONRA ANKARA ÜNİVERDSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIYIM . SİYASİ GEÇMİŞİM 1994 -19996 REFAH PARTİSİ GENÇLİK KOL. BASKANI ANKARA BALA SORUMLUĞUNDA BULUNDUM DAHA SONRA 2014 AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI SİYASİ HUKUKİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BULUNDUK.DAHA SONRA 2017 YILINDA AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM. KENDİ MESLEĞİMLE İLGİLİ SEBZE ÜRETİMİNDE ÜRETİM BULUNMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ ŞAFAK

  Gerede

  İlköğretim hayatımı Samat köyü ilk öğretim köyünde başlayıp 4 ve 5 sınıfları Gerede Sevil'ler ilköğretim okulunda tamamladım.ortaokul Ve liseyi Gerede imamhatip lisesinde tamamladım.Harran üniversitesi ilahiyat fakültesini kazanıp ailevi sebeplerden gitmedim.Açık öğretim fakültesi Kamu yönetimi bölümü üçünçü sınıfta bıraktım.Ak partime 2004 yılında yönetim kurulu üyesi olarak başladım.6 yıl teşkilat başkanlığımı yürüttüm.2 yıl siyasi ve hukuki işler ve ilçe Başkan yardımcılığı görevini yaptım.2013 yılın da genel merkezimizin uygun görüşü ile atama ile ilçe başkanlığı görevine getirildim. 2014 yılın da yine genel merkezimizin teveccühü ile kongre ile bu göreve layık görüldüm.Yine 2017 yılın da genelmerkezimiz uygun görmesi ve tüm teşkilatımızın desteği ile kongrede ilçe başkanlığı görevine yeniden seçildim. Görev sürem boyun ca Rabbime şükürler olsun ki Resimizi ve prtimizin oylarını artırarak çıktık.ilçem halkına Ve tüm teşkilat arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Evli ve üç çocuk babasıyım.Bu kutsal davada uzun ince yolculukta partimin neferi olmaktan onur Ve gurur duydum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN ÖZÇELİK

  Seben

  1962 yılında Seben doğumlu olup Ticaret Lisesi Mezunuyum. Evli ve 2 Çocuk Babasıyım. SEDAŞ Elektrik Kurumunda Muhasebe ve Tahsilat servislerinde çalıştım. 2010 yılında Emekli oldum. 2004 yılında AK PARTİ Üyesi oldum. Üye olduktan sonra yapılan ilk kongrede İlçe Yönetim Kuruluna seçildim. 2013 yılına kadar aralıksız İlçe Yönetim Kurulunda Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevini yaptım. 2013 yılında Genel Merkezimiz tarafından atama ile İlçe Başkanı oldum. 2014 yılında yapılan İlçe Kongremizde İlçe Başkanı olarak seçildim. 2017 yılında yapılan İlçe Kongremizde tekrar İlçe Başkanı seçildim. Görevime devam etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET DEMİRÖZ

  Göynük

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUHAMMED SARGIN

  Mengen

 • ×

  İlçe Başkanı

  RIDVAN SEVİNÇ

  Mudurnu

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞAHİN SERİN

  Dörtdivan

  16.08.1981 BOLU GEREDE DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ BOLU DÖRTDİVAN İLÇESİNDE TAMAMLADIM.LİSE EĞİTİMİMİ GEREDE TİCARET MESLEK LİSESİNDE BİTİRDİM.AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜNDE OKUYORUM.10 YILDIR SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR OLARAK DÖRTDİVAN İLÇESİNDE FAALİYET YÜRÜTMEKTEYİM.EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  UĞUR ŞAHİN

  Yeniçağa

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÜMİT DOĞANGÜN

  Kıbrıscık

  01.11.1966 Gerede Doğumluyum. ilk orta ve lise tahsilimi Gerede de tamamladım. 1995 yılı anadolu üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum. Evli 5 çocuk sahibiyim. 30 yılıdır Serbest Muhasebeci Mali müşavir olarak çalışmaktayım.