×

Ak Parti Bolu İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0374 217 40 20

 • Birlikte Başardık!
  Bolu AK icraatlar
 • Doğanay Levent’i Ankara’da ziyaret etti

  AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, geçirdiği kaza sonrası Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi altına alınan Levent Tabak'ı Hastanede ziyaret etti.
  Teşkilat
 • 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Anıtkabir’de tören düzenlendi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Atatürk'ün mozolesine, üzerinde ay yıldız motifleri bulunan çelenk bırakmasının ve saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.
  Genel Başkan'dan
 • Doğanay; “Esnaf rahatlayacak”

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından Ramazan Bayramı öncesi açıkladığı Ekonomik Müjdeler Paketi'ni kapsayan konulardaki yasal düzenlemenin Meclis tatile girmeden yapılacağını söyleyen AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, "Uygulamanın yürürlüğe girmesinin, özellikle yaz aylarında esnaf açısından bir rahatlama sağlayacak" dedi.
  Teşkilat
 • “Bu sene neden olmasın?”

  Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı'nın üç yıllık bir hedef koymasına karşılık, yapılan transferler nedeniyle heyecanlandıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Başkanım 3 yıl dedi ama bu sene neden olmasın?" dedi.
  Teşkilat
 • “Kendine bak Tanju Özcan!”

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yakışıksız eleştirilerde bulunan CHP Milletvekili Tanju Özcan'a; terörist cenazelerinde boy gösteren, Türkiye düşmanlarıyla kol kola hareket eden Milletvekilleriyle aynı partide bulunduğunu hatırlatan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret etmek yerine Tanju Özcan geriye dönecek ve kendisine bir bakacak. Dün DSP'de siyaset yapıyordun, bugün CHP'de siyaset yapıyorsun. Dün Muharrem İnce ile yol alıyordun, bugün Kemal Kılıçdaroğlu ile yol alıyorsun. Ama yol aldığın, yolculuk yaptığın Genel Başkanın yürüyen merdivenlere de tersten biniyor. Elhamdülillah bizim yürüyen merdivenlere tersten binen bir Cumhurbaşkanımız yok" dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

  Başbakan Binali Yıldırım, "Türkiye Cumhuriyeti'ni darbe teşebbüsleriyle, terörle, tedhişle zayıf düşürmeye çalışan güç odakları emellerine asla ulaşamayacak, millet-devlet kenetlenmesi karşısında mutlaka hezimete uğrayacaklardır." ifadesini kullandı.
  Genel Başkan'dan
 • “Bayramımız Bayram olsun”

  Ramazan Bayramı'nı son günlerde yaşanan terör saldırılarında hayatlarını kaybeden şehitlerimiz nedeniyle buruk bir coşku içinde karşılandığını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Hükümetimizin kararlı politikalarıyla; milletimizin birliğini, dirliğini, huzurunu, kardeşliğini korumak için kahraman Mehmetçiklerimiz ve güvenlik güçlerimiz canla başla, gece gündüz demeden terörle amansız bir mücadele vererek Doğu ve Güney Doğu'da destan yazıyorlar. Onun için gün bu gündür, teröre karşı topyekün savaş günüdür" dedi. Dün yabancı ülke devlet başkanlarının karşısında, IMF'in kapısında 50 cent alabilmek için el pençe duranların bugün dış politika dersi verdiğini belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Bu nokta da Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etmezsem nankörlük yapmış olurum. İşte O Büyük Lider öncesi Türkiye'nin durumu; Bolu Dağı'nda tünelin kapalı olması nedeniyle ortaya çıkan manzaraydı. Umarım eski Türkiye'yi özleyenler, doya doya Bolu Dağı'nda seyahat edip bu özlemlerini gidermişlerdir" diye konuştu.
  Teşkilat
 • AK Parti’den “Vefa İftarı”

  AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ak Parti teşkilatlarını ve daha önce Ak Parti’de geçmiş yönetimlerde görev yapan parti mensuplarını, 25 Haziran’da düzenlenecek olan vefa iftarına davet etti.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Hollanda Dışişleri Bakanı Koenders ile görüştü

  Başbakan Binali Yıldırım, Hollanda Dışişleri Bakanı Bert Koenders'i kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK Gençlerden anlamlı iftar

  AK Parti İl Gençlik kolları tarafından organize edilen iftar davetinde, Gerede ilçemizde yaşayan Suriyeli vatandaşlarla aynı sofra etrafında oruç açıldı.
  Teşkilat

Bolu Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan