×

Ak Parti Bolu İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0374 217 40 20

 • Birlikte Başardık!
  Bolu AK icraatlar
 • Doğanay; “Ekonomik terörü de yeneceğiz”

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'de BM Genel Kurulu'nda "Dünya 5'ten büyüktür" söylemi sonrası küresel güçlerin ekonomik olarak Türkiye'yi kıskaca almak için Uluslararası kredi değerlendirme kuruluşu Moody's Türkiye'nin kredi notunu düşürttürdüklerini belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Yıllardır PKK, DAİŞ gibi terör örgütlerini kullanarak ülkemizde siyasal ve ekonomik istikrarsızlık yaratmaya çalışan küresel güçler, son olarak FETÖ terör örgütü piyonunu devreye soktular. Bunda da başarılı olamayınca şimdi de Moody'sle ekonomik terör yaratma uğraşındalar" dedi. 15 Temmuz gibi ciddi bir sınav sonrası ekonomik olarak Türkiye'de ekonomik kaos bekleyenlerin hayal kırıklığına uğradığını belirten Doğanay; "Ülkemiz üzerinde oynanan tüm siyasal ve ekonomik teröre rağmen Türkiye bunun da altından kalkacaktır. Son yapılan kredi kartları ile ilgili düzenlemede Türkiye ekonomisinin ne denli güçlü olduğunun göstergesidir. PKK'yı da, FETÖ'yü de, DAİŞ'i de ve de küresel güçlerin ekonomik terörünü de yeneceğiz" diye konuştu.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile görüştü

  Başbakan Binali Yıldırım, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile görüştü.
  Genel Başkan'dan
 • Doğanay; “Önemli olan bu süreçten adam gibi çıkmak”

  15 Temmuz darbe kalkışması sonrası ilk Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Karacasu Beldesinde gerçekleşirken, AK Partililer toplantıya yoğun katılım gösterdi. İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Bu süreçte önemli olan adam gibi çıkmak. En önemlisi de şu diye düşünüyorum, bu sürece adam gibi sahip çıkmak. Bolu’da herkes herkesi 3 aşağı 5 yukarı tanıyor. Kimsenin kendini ispat etme derdi olmamalı. Halen bir takım oyunların içerisinde olanlara sesleniyorum. Bunlardan bir tanesi ben isem vallahi kendime de sesleniyorum. Bu süreçte sorumluluk sahibi insanlar sorumluluklarını yerine getirmez ise geleceğini ve nefsi düşünerek halen ve halen o oyunların içinde olmaya devam ederler ise o 241 şehidimizin kanları da hakları da bizlerin omuzlarında olur” dedi.
  Teşkilat
 • Doğanay Levent’i Ankara’da ziyaret etti

  AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, geçirdiği kaza sonrası Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi altına alınan Levent Tabak'ı Hastanede ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Doğanay; “Esnaf rahatlayacak”

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından Ramazan Bayramı öncesi açıkladığı Ekonomik Müjdeler Paketi'ni kapsayan konulardaki yasal düzenlemenin Meclis tatile girmeden yapılacağını söyleyen AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, "Uygulamanın yürürlüğe girmesinin, özellikle yaz aylarında esnaf açısından bir rahatlama sağlayacak" dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Fransa Dışişleri ve Uluslararası Kalkınma Bakanı Ayrault’u kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Fransa Dışişleri ve Uluslararası Kalkınma Bakanı Jean-Marc Ayrault'u kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • “Bu sene neden olmasın?”

  Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı'nın üç yıllık bir hedef koymasına karşılık, yapılan transferler nedeniyle heyecanlandıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Başkanım 3 yıl dedi ama bu sene neden olmasın?" dedi.
  Teşkilat
 • “Kendine bak Tanju Özcan!”

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yakışıksız eleştirilerde bulunan CHP Milletvekili Tanju Özcan'a; terörist cenazelerinde boy gösteren, Türkiye düşmanlarıyla kol kola hareket eden Milletvekilleriyle aynı partide bulunduğunu hatırlatan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret etmek yerine Tanju Özcan geriye dönecek ve kendisine bir bakacak. Dün DSP'de siyaset yapıyordun, bugün CHP'de siyaset yapıyorsun. Dün Muharrem İnce ile yol alıyordun, bugün Kemal Kılıçdaroğlu ile yol alıyorsun. Ama yol aldığın, yolculuk yaptığın Genel Başkanın yürüyen merdivenlere de tersten biniyor. Elhamdülillah bizim yürüyen merdivenlere tersten binen bir Cumhurbaşkanımız yok" dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım: Hiç kimse birliğimizi bozamaz

  Başbakan Binali Yıldırım, "Ne Fetocu ne bölücü, hiç kimse birliğimizi bozamaz, kardeşliğimize zarar veremez. Hiç merak etmeyin, bu ülkenin geleceğini karartmaya çalışan alçaklar en ağır şekilde cezalandırılacak." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • “Bayramımız Bayram olsun”

  Ramazan Bayramı'nı son günlerde yaşanan terör saldırılarında hayatlarını kaybeden şehitlerimiz nedeniyle buruk bir coşku içinde karşılandığını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Hükümetimizin kararlı politikalarıyla; milletimizin birliğini, dirliğini, huzurunu, kardeşliğini korumak için kahraman Mehmetçiklerimiz ve güvenlik güçlerimiz canla başla, gece gündüz demeden terörle amansız bir mücadele vererek Doğu ve Güney Doğu'da destan yazıyorlar. Onun için gün bu gündür, teröre karşı topyekün savaş günüdür" dedi. Dün yabancı ülke devlet başkanlarının karşısında, IMF'in kapısında 50 cent alabilmek için el pençe duranların bugün dış politika dersi verdiğini belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Bu nokta da Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etmezsem nankörlük yapmış olurum. İşte O Büyük Lider öncesi Türkiye'nin durumu; Bolu Dağı'nda tünelin kapalı olması nedeniyle ortaya çıkan manzaraydı. Umarım eski Türkiye'yi özleyenler, doya doya Bolu Dağı'nda seyahat edip bu özlemlerini gidermişlerdir" diye konuştu.
  Teşkilat

Bolu Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan