×

Ak Parti Bolu İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0374 217 40 20

 • Birlikte Başardık!
  Bolu AK icraatlar
 • Doğanay Levent’i Ankara’da ziyaret etti

  AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, geçirdiği kaza sonrası Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi altına alınan Levent Tabak'ı Hastanede ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu

  Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Danışma ve Dayanışma Toplantısı'nın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • Doğanay; “Esnaf rahatlayacak”

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından Ramazan Bayramı öncesi açıkladığı Ekonomik Müjdeler Paketi'ni kapsayan konulardaki yasal düzenlemenin Meclis tatile girmeden yapılacağını söyleyen AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, "Uygulamanın yürürlüğe girmesinin, özellikle yaz aylarında esnaf açısından bir rahatlama sağlayacak" dedi.
  Teşkilat
 • “Bu sene neden olmasın?”

  Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı'nın üç yıllık bir hedef koymasına karşılık, yapılan transferler nedeniyle heyecanlandıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Başkanım 3 yıl dedi ama bu sene neden olmasın?" dedi.
  Teşkilat
 • “Kendine bak Tanju Özcan!”

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yakışıksız eleştirilerde bulunan CHP Milletvekili Tanju Özcan'a; terörist cenazelerinde boy gösteren, Türkiye düşmanlarıyla kol kola hareket eden Milletvekilleriyle aynı partide bulunduğunu hatırlatan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret etmek yerine Tanju Özcan geriye dönecek ve kendisine bir bakacak. Dün DSP'de siyaset yapıyordun, bugün CHP'de siyaset yapıyorsun. Dün Muharrem İnce ile yol alıyordun, bugün Kemal Kılıçdaroğlu ile yol alıyorsun. Ama yol aldığın, yolculuk yaptığın Genel Başkanın yürüyen merdivenlere de tersten biniyor. Elhamdülillah bizim yürüyen merdivenlere tersten binen bir Cumhurbaşkanımız yok" dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Danışma ve Dayanışma Toplantısı‘nda konuştu

  Başbakan Binali Yıldırım, Ümraniye'de düzenlenen Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Danışma ve Dayanışma Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, bölücü terörle mücadele ederken ve 15 Temmuz'da hayatını kaybeden şehitlere Allah'tan rahmet diledi.
  Genel Başkan'dan
 • “Bayramımız Bayram olsun”

  Ramazan Bayramı'nı son günlerde yaşanan terör saldırılarında hayatlarını kaybeden şehitlerimiz nedeniyle buruk bir coşku içinde karşılandığını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Hükümetimizin kararlı politikalarıyla; milletimizin birliğini, dirliğini, huzurunu, kardeşliğini korumak için kahraman Mehmetçiklerimiz ve güvenlik güçlerimiz canla başla, gece gündüz demeden terörle amansız bir mücadele vererek Doğu ve Güney Doğu'da destan yazıyorlar. Onun için gün bu gündür, teröre karşı topyekün savaş günüdür" dedi. Dün yabancı ülke devlet başkanlarının karşısında, IMF'in kapısında 50 cent alabilmek için el pençe duranların bugün dış politika dersi verdiğini belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Bu nokta da Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etmezsem nankörlük yapmış olurum. İşte O Büyük Lider öncesi Türkiye'nin durumu; Bolu Dağı'nda tünelin kapalı olması nedeniyle ortaya çıkan manzaraydı. Umarım eski Türkiye'yi özleyenler, doya doya Bolu Dağı'nda seyahat edip bu özlemlerini gidermişlerdir" diye konuştu.
  Teşkilat
 • AK Parti’den “Vefa İftarı”

  AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ak Parti teşkilatlarını ve daha önce Ak Parti’de geçmiş yönetimlerde görev yapan parti mensuplarını, 25 Haziran’da düzenlenecek olan vefa iftarına davet etti.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım: Hiç kimse bir daha bu yüce milletin ulvi değerleri üzerinde tezgah kuramaz

  Başbakan Binali Yıldırım, "Hiç kimse, bir daha bu yüce milletin, ulvi değerleri üzerinde proje yapamaz, tezgah kuramaz. Ne FETÖ, ne bölücü örgüt, ülkemizi bölmeye, insanlarımızı birbirine düşürmeye asla gücü yetmeyecektir" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Gençlerden anlamlı iftar

  AK Parti İl Gençlik kolları tarafından organize edilen iftar davetinde, Gerede ilçemizde yaşayan Suriyeli vatandaşlarla aynı sofra etrafında oruç açıldı.
  Teşkilat

Bolu Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan