×

Ak Parti Bolu İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0374 217 40 20

 • Birlikte Başardık!
  Bolu AK icraatlar
 • AK Partililer Engellilerle bir araya geldi

  AK Parti İl ve Merkez İlçe Sosyal Politikalar Başkanlıkları tarafından organize edilen ve Bolu Belediyesi’nin katkı verdiği ‘Engelliler ile Buluşma’ programında ilimizde bulunan engelli vatandaşlarımızın tamamına yakını unutulmaz bir gece yaşadı. AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; Bugün, gerek bakanlık bazında gerekse belediyeleri bazında engelli vatandaşlarımız için ciddi çalışmalar yapılmaktadır. Şunu da biliyoruz ki bunlar yeteri değildir. Yarınlar adına daha farklı çalışmalar yapmamız lazım ve yapacağız da" dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Rusya Devlet Başkanı Putin ile bir araya geldi

  Başbakan Binali Yıldırım, Akkuyu Nükleer Güç Santrali Projesi'ne ilişkin, "En azından birinci fazının 2023'ten önce devreye alınması bizim arzumuzdur. Bu yönde tüm gayreti göstereceğiz." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Doğanay; Milletvekillerimize teşekkür ediyorum

  AK Parti Bolu Milletvekillerinin TBMM'deki yoğun çalışma programı ve Komisyondaki görevleri nedeniyle ciddi bir yoğunluklarının olmasına karşılık Bolu için özverili bir şekilde çalıştıklarını belirten AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "2016 yılını geride bırakmaya sayılı günler kala İl Genel Meclisimizin ve Belediyelerimizin 2017 iş yılı takvimiz ve bütçelerimiz hazır. Bu bütçelerde ciddi artışların olduğunu görüyoruz. Buna karşılık Milletvekillerimizin yoğun gayretleriyle Bakanlıklarımızdan kazanımları var. AK Parti ailesi olarak Bolu'da tarih yazmaya devam ediyoruz. Başta Milletvekillerimiz olmak üzere teşkilatımızın her kademesinde görev yapan, bu davaya gönül veren yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.
  Teşkilat
 • Doğanay; “AK Parti’deki aile ruhu başarıyı getiriyor”

  Dörtdivan Halkının sabırsızlıkla beklediği doğalgaz başta olmak üzere ilçeye gelecek hizmetlerin masaya yatırıldığı AK Partili Belediye Başkanları toplantısı Dörtdivan'da gerçekleşirken, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Bu toplantılar aynı zamanda AK Parti Ailesi olarak birlikteliğimizi ortaya koyuyor. İşte bunun sonucunda da başarı ortaya çıkıyor. Bizler yerelde bu çalışmaları yaparken, Ankara'da Sayın Milletvekillerimiz oradaki çalışmaları yürütüyorlar. Yeni Türkiye yolunda, yeni hedeflere AK Parti yol almaya devam ediyor. Durmak yok, yola devam" dedi.
  Teşkilat
 • Doğanay; “Tarımsal desteği 10 kat arttırdık”

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016 yılı tarımsal destekleme ödemeleri kapsamında, yarından itibaren üreticilere toplam 599,8 milyon liralık ödeme yapılacağını bildiren AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "2002 yılında Bolulu çiftçimiz zirai destek ödemelerinden 6.1 milyon lira yararlanırken bu rakam 2016 yılında 62 milyon liraya çıkmıştır. AK Parti iktidarımızda sadece bir yılda çiftçimize verilen desteği 10 kat arttırdık" dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Rusya Başbakanı Medvedev ile ortak basın toplantısı düzenledi

  Başbakan Binali Yıldırım ile Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev, başbakanlık rezidansındaki heyetlerarası görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi.
  Genel Başkan'dan
 • Öğretmenler Günü kutlu olsun

  24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "24 Kasım günü; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1928'de Millet Mektepleri Başöğretmenliği'ni kabul etmesinin yıl dönümü ve 1981 yılından itibaren de “Öğretmenler Günü” olarak kutlanmaktadır.
  Teşkilat
 • AK Kadınlardan Öğretmenler Gününde anlamlı ziyaret

  AK Parti İl Kadın ve İl Gençlik Kolları tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen farklı programlarla okulları ziyaret ederek, bir yandan öğretmenlerin bu özel günleri kutlanırken, bir yandan da öğrencilerle bir araya geldiler.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Rusya Başbakanı Medvedev ile görüştü

  Genel Başkan'dan
 • AK Gençler’den Saraycık’a ziyaret

  AK Parti İl Kadın Kollarının yanı sıra AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından da 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir program gerçekleştirildi.
  Teşkilat

Bolu Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan