• Doğanay; “Atatürk’ün hangi Parti kurduğu önemli değil”

  Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 79'nci yıldönümü nedeniyle bir anma mesajı yayınlayan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay;
  Teşkilat
 • Doğanay; “Önden gidenlere selam olsun”

  İlçe Teşkilatları ziyaretlerine Yeniçağa ile devam eden AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Bu davanın özünde önden gidenler var. O önden gidenler çok önemli. Bizim olmadığımız dönemde tarlaya tohum atanlar var. Bizden yaşça büyük olanlar, o hiç kimse yokken, yokluk içerisinde bu dava için koşturdular. Bugün partimizin aracına bindik ilçelerimizi geziyoruz. Düşünsenize bu davanın ateşini yakanlar; Bolu'dan Yeniçağa toplantıya dolmuşlarla gelip, onu da dönüşte kaçırırlarsa bir partili arkadaşının evinde misafir oluyorlardı. Bizim onun için bugün o önden gidenleri unutmamız, vefalı olmamız gerekiyor. Selam olsun o koca yürekli öden giden dava adamlarına" dedi.
  Teşkilat
 • Doğanay, “hedef 2019” dedi

  İlçe Kongrelerinin tamamlanmasının ardından İlçe Teşkilatlarını ziyarete başlayan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; Gökçesu ve Mengen Teşkilatlarına 2019 yılını hedef gösterdi. Doğanay; "2019 yılında yapılacak 3 önemli sınavdan da alnımızın akıyla çıkmak zorundayız. Bu bizim için vebaldir. Bizim tek derdimiz var; Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın davası. Bunun için çalışacağız. Geleceğimiz için, istikbalimiz ve istiklalimiz için, Reisimiz için, Güçlü Türkiye için herkes birbirine sahip çıksın. 2019 yılında Bolu Teşkilatları olarak yeni bir oy rekoruna imza atmalıyız, atmak zorundayız" dedi.
  Teşkilat
 • Doğanay; “Bir gün değil her gün halk günü”

  Göreve başladığı ilk günden bu yana AK Parti İl Başkanlığı kapılarını sonuna kadar halka açarak, sürekli olanlarla birlikte olan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Bizler sadece halk günü veya belirli günlerde halkımız ile bir araya gelen bir anlayışa karşıyız. Dün olduğu gibi bu gün de yarın da Bolu'yu halkımızla birlikte yöneteceğiz. Onların sorunlarına, isteklerine hiç bir zaman kulaklarımızı tıkamayacağız. Çünkü AK Parti kadroları olarak biz Halkımızın hizmetkarıyız" dedi.
  Teşkilat
 • Doğanay; “3 Kasım 2002’de aydınlık bir Türkiye’ye uyandık”

  3 Kasım 2002 tarihinin, Anadolu'da yazılan bir diriliş destanın başlangıç tarihi olduğunu söyleyen AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay,Türk Milletinin tüm engellemelere, anti demokratik uygulamalara rağmen vesayet odaklarını elinin tersiyle iterek, karanlıkları aydınlattığını belirtti.
  Teşkilat
 • AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Belediyecilikte iddialıyız”

  Dörtdivan Halkının sabırsızlıkla beklediği hizmetlerin masaya yatırıldığı AK Partili Belediye Başkanları toplantısı Dörtdivan'da gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; " Bu toplantılar aynı zamanda AK Parti Ailesi olarak birlikteliğimizi ortaya koyuyor. İşte bunun sonucunda da başarı ortaya çıkıyor. Bizler yerelde bu çalışmaları yaparken, Ankara'da Sayın Milletvekillerimiz oradaki çalışmaları yürütüyorlar. Bolu'da, Belediyecilik noktasında iddialıyız. Sürekli diyalog ve yardımlaşma içerisinde Bolu Halkına hak ettikleri hizmetleri en iyi şekilde vermek için gayret ediyoruz" dedi.
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; “Taşkestimize hayırlı olsun”

  Taşkesti Beldesi Belediye Başkan Vekilliği için seçim maddesiyle toplanan Taşkesti Belediye Meclisi'nde Başkan Vekilliği için oylama yapıldı. Başkan Vekili adayı AK Parti Meclis Üyesi Efrayim Özdemir 5 oy alırken, MHP'nin adayı Nuri Egül de 4 oy aldı. Bu sonuca göre Taşkesti Belediye Başkan Vekili olarak AK Parti Meclis Üyesi Efrayim Özdemir seçildi.
  Teşkilat

Belediye Başkanları

Basın Odası

TÜMÜNÜ GÖR

Teşkilatlardan